Vill du bli kund?

Vi löser allt som rör ert producentansvar:
kund@tmr.se

Är du en kommun?

Vi svarar gärna på era frågor:
kommun@tmr.se

Söker du jobb?

Vi letar alltid efter ny kompetens:
jobb@tmr.se

Andra frågor?

Inga frågor är dumma frågor.
Hör av dig till oss via mail eller kontaktformulär.
info@tmr.se

Kontakta oss idag

    Vi på TMR

    Carl Lundqvist

    Ägare TMR-gruppen,
    VD TMResponsibility Nordic AB & TMResponsibility Production AB

    +46 (0)70 975 51 91
    carl.lundqvist@tmr.se

    Jan Troell

    VD, TMResponsibility AB

    +46 (0)8 684 477 65
    jan.troell@tmr.se

    Sandreen Shaul

    Marknad- och kommunikationsansvarig

    +46 (0)73 769 76 67
    sandreen.shaul@tmr.se

    Nadja Volant

    Kund- och försäljningsansvarig

    +46 (0) 790 06 24 58
    nadja.volant@tmr.se

    Joakim Landqvist

    Försäljning
    +46 (0)76 006 49 09
    joakim.landqvist@tmr.se

    Christian Håkansson

    Förpackningsansvarig
    +46 (0)73 513 19 46
    christian.hakansson@tmr.se

    Johanna Haapanen

    Inköpsansvarig
    +46 (0)79 006 89 81
    johanna.haapanen@tmr.se

    Louise Thörn

    Insamlingsansvarig
    +46 (0)70 287 91 81
    louise.thorn@tmr.se

    Caroline Laursen

    Logistiksamordnare
    +46 (0)76 492 97 96
    caroline.laursen@tmr.se

    Anna Thell

    Transportkoordinator
    +46 (0)79 585 64 80
    anna.thell@tmr.se

    Lars Heidenberg

    Projektledare
    +46 (0)73 841 46 62
    lars.heidenberg@tmr.se

    Chatarina Dahlborg

    Fakturering
    +46 (0)73 986 07 99
    chatarina.dahlborg@tmr.se

    Pernilla Bergkvist

    Administratör
    +46 (0)73 231 18 15
    pernilla.bergkvist@tmr.se